Hiszpania

Cordoba

Cordoba

Cordoba to jedno z popularniejszych miast autonomicznej wspólnoty Andaluzji w Hiszpanii, szczególnie ulubione przez turystów co potwierdza fakt napotykanych tu urlopowiczów z całej Europy. Wspaniała kompozycja miasteczka, jego usytuowanie oraz antyki oraz interesujące budynki powodują to miejsce stało się wyjątkowo atrakcyjne dla podróżników. Cordoba jest popularne także poza wakacjami, dziesiątki turystów przybywa tu również wiosną.

Malaga

Malaga

Słoneczna Malaga jest stolicą wybrzeża znanego jako Costa del Sol, usytowana w autonomicznym regionie Andaluzja. Malaga jest uroczym miejscem, szczególnie ulubione przez turystów o czym przekonać się można będących tu podróżników z najbardziej odległych krajów. Niebanalna kompozycja miasta, jego usytuowanie oraz antyki i przepiękne zabudowy sprawiają miejsce to stało się szczególnie atrakcyjne dla żądnych zwiedzania podróżników.

Wybrzeże na południe od Torrevieja

Wybrzeże na południe od Torrevieja

Odcinek wybrzeża wokół Torrevieja i na południe od tej miejscowości właśnie zaczyna się eksploatować. Przez ostatnie dziesięć lat rozwijał się w alarmującym tempie, a sama Torrevieja stała się nieładną plamą w okolicznym krajobrazie. Na południe od miasta jest szereg ładnych, niewielkich plaż noszących nazwę Las Playas de Orihuela, które zostały zagospodarowane jako tereny mieszkalne.

Sewilla

Sewilla

Sevilla to stolica i główne miasto Andaluzji, to przepiękne miejsce, szczególnie ulubione przez turystów co potwierdza fakt spotykanych tu turystów z najdalszych zakątków. Fascynująca architektura miasta, jego lokalizacja i zabytki i przepiękne kamienice powodują miejsce to stało się szczególnie urokliwe dla żądnych zwiedzania podróżników. Sevilla jest popularne także poza szczytem sezonu, sporo turystów udaje się tu także wiosną.

© 2012-2017 by przewodnik-turystyczny.com